| tyberyiu a întrebat:

Spuneti-mi si mie o selectie de muzicaa de petrecere adica sa nu va ganditi la populare si house si cateva manele doar unele misto nu din alea cu banii mei va rog eu mult funda

Răspuns Câştigător
| andreea_6295 a răspuns:

Pai o sa-ti enumar melodiile dupa care mie`mi place sa dansez la o petrecere sau in discoteca:

Alexandra Stan - Saxobeat; Inna - 10 minutes, Moongirl; Dj Andi si Stella - Hapiness; Alb Negru - Charisma; Alessia - Boro Na Sou Po; CRBL - Mama ta; Mattyas ft. Kristina - Secret Love. Mai cauta si niste instrumentalewinking.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragonforcewinking