| alealexuta a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog..Niste statusuri dragute..Haioase..DAU FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| xKathrinexD a răspuns:

-Roscata si cu ochii verzi, nici nu stiu ce sa mai cred.

-My name is Bond... Vaga Bond

-NU te deranja... sa ma deranjezi.

-Ti-am dat dragoste, iar tu mi-ai dat ura. S pare ca dragosta vine la tine doar cand iti vine factura dupa ce faci econmie.

-Unele persoane sunt in viata doar pentru ca este ilegal sa le impusti.

-A trecut atata timp... dar eu inca iti tin zambetul in sufletul meu.

-Esti o fata de milioane... Ia de aici doua mil. si du-te!

-Daca atunci cand inchizi ochii vezi negru, daca porti negru si culoare ta preferata este negru... inseamna ca esti emo!

-Durerea ce în suflet o port, nu pot să o mai suport.În lacrimi mă topesc, în lacrimi mă trezesc.De ce oare te iubesc?

-Ea: Nu ma saruta pentru ca mama ma cearta... El: Atunci saruta-ma tu pentru ca a mea nu zice nimic...

-Dupa o bere am 250 de cai putere

-Cind cuprinzi o fata cu bustul mare... intr-adevar simti ca intre voi ceva exista.

-Am nevoie de o vacanta de 6 luni, de doua ori pe an.

-Daca vezi un baiat deschizand usa de la masina unei fete... masina exste sigur noua si nu vrea sa o atinga nimeni!

-- Domnisoară semănaţi cu o vedetă de la Hollywood -Mă faceţi să roșesc, și cu cine anume? - Cu iapa lui ZORRO!

-Eu nu sunt singur... sunt intr-o relatie de durata cu distractia si libertatea.

-Ce fac cind am de invatat : 10% invat, 90% ma pling celorlalti ca am de invatat.

Pentru mai multe statusuri:

http://statusbun.com/? cat=6

____________________________________

FUNDA?

| alealexuta explică (pentru xKathrinexD):

Ti-am dat funda..sa ma bagi la prietenihappy

| xKathrinexD a răspuns (pentru alealexuta):

Ok:X

| alealexuta explică (pentru xKathrinexD):

Ai primit ala?happy:X

| xKathrinexD a răspuns (pentru alealexuta):

Nu inca...

| alealexuta explică (pentru xKathrinexD):

K

| alealexuta explică (pentru xKathrinexD):

Spuneimi si mei cum pun pozahappy

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si tu nu vezi categoriile? Aici este "Muzica".

| alealexuta explică (pentru CautNume):

Da, bine daca te dai mare pune tu nu ma descurc cu categoriile.straight face

| alealexuta explică (pentru alealexuta):

Daca,vi sa tipi nu mai veni la usi inchise.straight face

| CautNume a răspuns (pentru alealexuta):

Draga, nu ma dau mare.Deci, sa inteleg ca tu nu stii sa citesti?

| alealexuta explică (pentru CautNume):

1.Stiu dar ..nu stiu ce variante sa pun..ai priecput?

| aneliram a răspuns:

*cand stapanul nu-s acasa, sar pe geam si intru-n casa.
*Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori?
*Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
*Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint.
*Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o…
*Da asta este viata mea, este si buna si rea, da e mai buna fara tine in ea…
*colo sus in cimitir,
stau mormintele in sir,
daca faci misto de mine,
fac un loc si pentru tine.
*Foaie verde de bihor, nu da buzz ca dau ignore.

| alealexuta explică:

Mie mi-au placut toate dar a xKathrinexD a fost si mai si. Felicitari:X

| Valentin55 a răspuns:

Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
Viata e un joc de rahat... dar macar are grafika buna!
Poimaine se implinesc
2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa!
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!
NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurenta.
Eu le stiu pe toate...da-s maritate!
Join the dark side... we have cookiez!
Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!
Fetele imi bat in geam.....si n-aud... am termopan.
Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
Invisible to everyone! only loosers can see me.
Prea bun ca sa fiu Light!
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!
Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...
INCREDIBIL. Incearca si tu l! Da-te de 3 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si inchide ochii ..ca rezultat ai sa vezi persoana iubita ce ti-e harazita sa-ti fie nevasta
Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!
Ce bine arati... ai fost bolnava?
Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!
De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori?!
Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice
Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru.
Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga!
E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!
Nu beti apa, pestii fac sex in ea!
My name is Bond... Vaga Bond
Aici poate fii reclama ta!
Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap cica nu e adevarat
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte.

| Valentin55 a răspuns:

Fundita...te rog