| Paula1148 a întrebat:

Spuneti-mi va rog muzica dubstep sau house sau ceva cu un bass bun, nu e neaparat sa fie noua, in principal forte buna, poate sa fie ceva de tipul asta > http://www.youtube.com/watch?v=DPMHn6PK_VY. Dau funda garantat :)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

In primul rand asta are un bass destul de 'mut', pare un dubstep galagios cu cateva suntete electric. Daca vrei un bass bun trebuie sa cauti ceva mai progresiv, adica mel asta alterneaza basul destul de mult cu alte 'elemente'.
Chiar ai rabdare sa asc mel astea? straight face

| Paula1148 explică (pentru Leon):

Da. e cintecul meu preferata happy

| Paula1148 explică (pentru Leon):

Cred ca nu o sa mai ascult muzica populara. pe aceea nu am rabdare so ascult. mai bine nu ascult de loc muzica

| Leon a răspuns (pentru Paula1148):

Si eu la varsta ta ascultam techno, rock, pop, dance, apoi am inceput sa ascult house, trance, minimal, tech si alte fuziuni si stiluri de gen electronic. Dar de cativa ani, muzica populara a capatat o valoare cel putin simbolica pentru ca exprima viata bunicilor nostri, oamenii din cateva generatii in urma cand viata avea alte 'dimensiuni' si imi starneste interesul fata de valorile pe care le aveau ei atunci.
Eu asc in mare parte tech-minimal, tech-house, trance(mixat progressive), dar ascult cu placere muzica populara mai ales din zona mea si am o deosebita stima pentru marii nostri maestri populari.