| anonim_4396 a întrebat:

Sterling Knight sau Justin Bieber? Care canta mai frumos?

16 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Inainte imi placea de JB, dar mi se pare ca a devenit c-am ingamfat.Il aleg pe Sterling Knight, desi are putine melodii, e simpatic, are voce si arata bine.
O seara placuta!

| Alice180297 a răspuns:

Justin Bieber big grin

| MangoGirl a răspuns:

Pai uni nu ti-au inteles intrebarea. uni si-au spus parerea despre personalitatilelor, bun, dar nu asta conteaza.Eu zic ca si strling e bun si justin.intradevar au voci diferite, dar nici nu se putea altfel.fiecare ce ii place.Sincer,nu sunt fan bieber, chiar deloc, dar recunosc ca are o voce buna

| Loly a răspuns:

Justin love struck =p~
parerea mea love struck

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Clar Sterling Knight si arata si canta mai binelove struck. Justin Bieber este doar un pusti cu voce de fata straight face, nu`mi place deloc straight face

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Sterling Knight canta mai bine.Si arata mai bine.:X
Justin Bieber nu`mi place deloc. x(

| Ale_8242 a răspuns:

Justin Bieber, evident.

| cr1571n3l a răspuns:

Eu cred ca Sterling Knight, sasa ca amandoi sunt niste mari fraieri,, mai ales enervantul de Justin Bieber. DOWN!

| stefyk97 a răspuns:

Eh...pentru mine bieber, dar si sterling e bunhappy depinde de gustul fiecaruia

| GeOrGyGyO a răspuns:

Depinde ficare sunt diferiti si frummi in felul lor sincera sa fiu mie nu-mi plac niciunul soartax(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar sterling knight

| loverock a răspuns:

Justin... LOL, putin imi pasa ca e fitos(si eu sunt uneori) si pentru. copiii batuti de soarta, justin este la pubertate si acum i se schimba vocea...sa.l ascultati voi peste 1 an si o sa vedeti ce voce o sa aibatongue. Imi place si Sterling Knight dar mai mult de Justin:X:X:X:Xlove struck

| RedSmoke a răspuns:

Sterling. Biber e prea...fitos si pusti -.- Si arata ca o fata.

| anonim_4142 a răspuns:

Justin bieber:X

| deedee_8487 a răspuns:

Sterling Knight clar :X, insa nu sunt fan dar, il prefer pe el nu pe bieberbig grin