| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ca stapanul din camaleonii este Leonidas si Francisca este complicele lui?:O:O:Onu pot sa cred.am vazut pe youtube.rog pe cei care nu se uita la telenovela asta sa nu comenteze degeababig grin

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da? Bai esti nebun? Serios? Tulaaaaaaaaai, de aia nu mai puteam eu dormi!
Thanks, thanks, thanks!

| xjustfearless a răspuns:

Am auzit ca e leonidas stapanul. dar la francisca nici nu ma gandeam... de unde sti ca francisca ii e complice?

| Vizitiul a răspuns:

Eu am impresia ca voi traiti din telenovele! Ar fi cazul sa v-a schimbati mentalitatea. Sunteti tineri aspiranti pe caile vietii, in acest ritm mediocru o sa dati gres!

| tarziu a răspuns:

Asta e in format mp3?

| ilovemusic a răspuns:

Stiam, am vazut secvente pe youtube doar putin ca sa ma tina in continuare filmul in suspans, dar eu credeam ca apare si Francisca atunci cand ii prinde nu ca e si complice:O.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, am notat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate