| rzvdf a întrebat:

Stie careva prima melodie care o bagat-o la un show pacatos in 03.10. 2013 silviu, chiar prima cum o inceputbig grin DAU FUNDA

5 răspunsuri:
| twentyfourjuly a răspuns:

Dacă spui de una gen manele dar e în greacă este Fotia me Fotia așa se numește.

| rzvdf explică (pentru twentyfourjuly):

Nu-i asta mersi oricum de raspuns a bagat-o chiar prima mel cand a inceput un show pacatos aseara

| twentyfourjuly a răspuns (pentru rzvdf):

Intră pe facebook la Silviu Andrei, postează toate melodiile pe care le pune la un show păcătos ( e dj-ul )

| Mí_Ellä_1989 a răspuns:

Personas este pe fundal o fata...scz dar nu am putut copia linkul...