| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Stie cineva care este melodia intreaga? Nu am putut gasi decat varianta loopedhttps://www.youtube.com/watch?v=zRuuPwO_RRo

1 răspuns:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

La fel ca la reclama de la Telekom cu melodia lui Smiley, la fel ca la reclama de la Lidl cu melodia Feli - Va urma, la fel si in cazul de fata: a fost data piesa doar pentru scena respectiva din serial. N'au scos'o inca.
[m-am uitat la sfarsitul episodului 9, sa vad daca apar numele melodiilor folosite in episod, cum e de obicei la filme de lung metraj, dar nu apare nimic legat de melodia respectiva]