| nsalion a întrebat:

Stie cineva cum se numea o melodie in care se spunea des: "i be in a time" canta un baiat si o fata da baiatu zicea refrenu asta.
Daca stie cineva...(e nou aparuta melodia)

4 răspunsuri:
| nsalion explică:

Nu e despre pitbull-back in time 100% stiu piesa lui, e alta vocea tipului seamana cu a lui mattyas da nu este el o cam caut de vreo 3 saptamani da nu o gasesc am scris si pe google si youtube tot n-am dat de ea.

| nsalion explică:

Phelipe feat. Dj Bonne - Mikaela (era piesa, am cam gresit la prezentare [SCUZE]...acuma cred ca-mi dau funda singur, daca ar si merge.

| Vdariusbubu a răspuns:

Poate fi vorba despre Pitbull- Back in time. Intra pe youtube si incearca happy

| nsalion explică (pentru Vdariusbubu):

Nu, nu e piesa aia, vocea tipului avea vocea asemanatoare cu a lui Mattyas