| Adyna_2391 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste cel care canta melodia de la inceputul telenovelei,, Tormenta en el paraiso"(paradisul blestemat)? va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Melodia de la inceputul telenoveleu "Tormenta el el parayso" este cantata de Alejandro Fernandez...
Sper ca ti-am fost de ajutor.

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Si eu ma uit la acel seriale superb :X dar cred ca canta acel om din serial.bafta!

| Gexu a răspuns:

Bianka... a nu mai spun nimic oh go onlaughinglaughing ai inteles ce era de inteleshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pare rau si eu as vrea sa aflu ma numesc magda si as vrea ai diu tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la tormenta en el paraiso se numeste no se me hace facil si este cantata de alejandro fernandez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro Fernandez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stye cineva cum se numeste melodia de la sfrasitul filmului tormenta en el paraiso?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No se me hace facil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro Fernandez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro fernandez no se me hace facil