| RockIsLife a întrebat:

Stie cineva cum se numeste mel. in care este vorba despre cineva caruia ii e greu sa spuna "Te iubesc". E mai veche si nu stiu cine o canta.Ms:*

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

Cred ca asta...
TAXI - Cele două cuvinte http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw

4 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Sunt mai multe melodii in care e vorba despre chestia asta. Una dintre ele e Taxi - Cele doua cuvinte. Poate daca ne-ai da mai multe detalii te-am putea ajuta...

| MaNu_6106 a răspuns:

Ar putea fi Taxi- cele doua cuvinte? e destul de noua. dar e singura care imi vine in minte.big grin...

| naizz a răspuns:

Taxi - Cele doua cuvine... cred ca asta e melodia pe care o cauti

| liliasaify a răspuns:

Miracle love... poate