| MaGda87_3431 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia care a fost pusa atunci cand a inceput focul de artificii, chiar la inceput, de 1 Decembrie 2010 Targu-Mures?

Răspuns Câştigător
| vladkiid a răspuns:

Am gasit, se numeste [Sarah Brightman- Fleurs Du Mal]
dai funda puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Muzica populara. cel putin in Alba asta se pune. Piese ca: Noi suntem Romani, Treceti batalioane Romane Carpatii sau Tu Ardeal. iar daca nu a fost una din astea trei sa-l iei pe primar si sa-l scuipi in fata

| vladkiid a răspuns:

Nici eu nu stiu. ca si eu am pus acum intrebarea asta crying. pff si asa'mi place :-l

| vladkiid a răspuns:

Cred ca i de la cascada. cred thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt foarte curios, daca stie cinvea va rog sa posteze

| MaGda87_3431 explică:

Se pare ca nimeni nu stie sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarah Brightman - Fleurs Du Mal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cat o cautam si eu mersi mult pentru cei care o pus-o; x o ador!; x