| Cozmy a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia din reclama de la orange cu telefonul fix?(am vazut reclama la tv pe 10 oct 2010)

17 răspunsuri:
| Meli a răspuns:

Train - Hey, soul sister

cred... big grin

| olivian24 a răspuns:

Train – Hey Soul Sister aceasta este http://www.youtube.com/watch?v=4DrX8AFIQao

| Cozmy explică:

Nu e Train- hey soul sister... asta e la abonamentul colibri, eu ma refer la reclama la abonamentul cu telefon fix...

| Cozmy explică:

Da asa e cu :"I know a place away from here, a charming place that..." am cautat si dupa versuri da nimic...sad

| Cozmy explică:

Am aflat cum se numeste..."Am sunat la agentia care face creatia pentru Orange.
Melodia se numeste "Ready to move on", dar nu ai s-o gasesti pe net. Cel putin, eu nu am gasit-o inca. Ei spun ca au luat-o de pe library music."mi a trimis cineva un mesaj cu textul de mai sus... urmeaza sa o cau si eu sa vad daca o gasesc

| Cozmy explică:

Cu placere happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva mica - we are golden?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut, este ceva cu "I know a place away from here, where...", nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siri Svegler - "Their Wine"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e asta, este melodia din reclama aia in care se construieste o casa dintr-un telefon si incepe cam asa "I know a place away from here, a charming place where's no fear, and it belongs to everyone". am cautat si eu si nimic, dar nu cred ca e creata special pentru reclama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o gasesti postezi un link cu melodia ca m-am saturat sa o caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai reusit sa o downloade-zi fara sa o cumperi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult de tot, o caut de foarte mult timp. Mersi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iii hey soul sister... aia ii in abonamentu colibri

| aTkz0r a răspuns:

Am pus-o eu pe youtube cine are nevoi dati click http://www.youtube.com/watch?v=P1JQ1Vm3k7A