| Ada11 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia? Si daca va place dansul. Apropo, cine e coregraful lor?
Merci anticipat. Ade.winking

Răspuns Câştigător
| Roxidd19 a răspuns:

Coregraful e Bogdan Boanta, s-a inspirat de undeva, iar melodia e "Pink-Fingers"
Roxiwinking

4 răspunsuri:
| Roxidd19 a răspuns:

Imi place la nebunieelove struck. Coregraful e Bogdan Boanta:* Te puup:* Tu.laughing mFurnea m-o sters de la prietenii ei de pe TPUlaughing

| Ada11 explică:

Scuze,am uitat sa bag linkul :)):)). http://dansezpentrutine.protv.ro/......ideo/13619

| LenaCresida a răspuns:

Bogdan boanta e coregraful corinei si al lui eduard. restul... dansul este freestyle, iar melodia habar n-am.:*