| cristina222 a întrebat:

Stie cineva daca juriul din sezonul 2 x factor va fii schimbat sau daca va ramane acelasi in urmatorul sezon?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Acelasi juriu fundita please?

3 răspunsuri:
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Va fi schimbat, asa cum s-a intamplat cu juriul din primul sezon

| cristina222 explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Va multumesc pentru raspunsuri.Si eu cred ca va ramane acelasi juriu pentru ca cel din primul sezon a fost schimbat findca nu a facut suficienta audienta

| Flory7978 a răspuns:

Va ramane acelasi fiindca daca incepe cu un juriu exact cu acelasi va si sfarsi!