| denysuk25 a întrebat:

stie cineva id-ul lui Cloe brat sau daca nu al lui Jade brat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica al unor papusi?
Sau este vreun film? Si in cazul in care este, al actritelor care joaca rolul acestor papusi?
Tu chiar crezi ca si-ar da id-ul? Iti dai seama ca ar avea milioane in lista si ca nu si-ar pierde timpul cu persoane de care nu le pasa, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) da miai luminat seara pe bune sunt doar niste papusi nu existastraight face
scuze ca tiam distrus visurile

| xPinkSunShine a răspuns:

Asta e o gluma sau ce?!
Scuza`ma dar cati ani ai? 7, 8?

Papusile acelea nu exista!
Te uiti prea mult la televizor! laughing

| denysuk25 explică:

Auziti mai sunt chiar fiinte, scrieti pe google poze cu fetele brat si o sa vedeti si daca nu stiti nu mai raspundeti inteles?

| gratii a răspuns:

Na ca le-ai dat cate un vot, ti-am dat si eu si din cate nu ai observat in raspunsuri, nu nu stim id lor... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trei stupizi in primele mele zile laughing. Ce era stupid? Voi chiar nu ganditi ca vedetele nu isi dau id-ul oricui? Ar trebui astfel sa tina miliarde de cionversatii pe minut.