| iancusefu a întrebat:

Stie cineva o melodie ritmata, in care se tot repeta "din club se aude buuuum bum buuum bum"? Se aude din cand in cand si o voce de femeie.dar astea sunt majoritatea versurilor. dau funda raspunsului corect

6 răspunsuri:
| MrRazvan8 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=V0Ojb-HjHDY poate te referi la asta :P

| iancusefu explică (pentru MrRazvan8):

Nu e melodia asta.era ceva de genu din club se aude bum bum

| Shoor_Nykushoor_1992 a răspuns:

Tie cineva o melodie ritmata, in care se tot repeta "din club se aude buuuum bum buuum bum"? Se aude din cand in cand si o voce de femeie.dar astea sunt majoritatea versurilor. am auzit-o la emisunea o vara tra la la. ca baieti au plecat la club : boier bibescu, adrian tutu, etc, stela.

| Alexandru_Caloian_1992 a răspuns:

Melodia se numeste clubul si nu s-a lansat inca cei de la o vara tralala au spus sa urmarim fb lu tutu