| Mihaela9112 a întrebat:

Stie cineva un link original al acestui clip? http://www.youtube.com/watch?v=NrtHAkAd1YI. Stiu melodia, dar as dori clipul original. :( Multumesc!

2 răspunsuri:
| DDX99 a răspuns:

Salutare eu nu stiu numele melodie nu-i genu meu dar incearca sa scrii pe youtube numele melodie si cel care o canda si in paranteze rotunde (vidio original) sau (oficial vidino). Sper ca ti-am fost de ajutor.

| DanielaT a răspuns:

Melodia se numeste ALL THE WAY TO LOVE si este cantata de Ms. Triniti. Se gaseste pe compilatia Girlfriend Pop 3 care poate fi cumparata de pe iTunes.In alta parte pe Internet nu am gasit unde ai putea asculta piesa sad