| saftaiiustin a întrebat:

Stie cineva un loc bun unde mi se poate recomanda si monta un subwoofer, amplificator si alte boxe pe un Mercedes w205?
Prin Bucuresti sau in apropiere

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In timp ce altora le recomand sa pastreze difuzoarele originale pe Opel si VW, fiind mai de calitate decat aftermarket, chiar nu pot sa imi imaginez cu ce ti-au gresit alea de pe W205, mai ales daca e vreo echipare Bose laughing
In lipsa de alte recomandari, vezi service-uri car-audio cu review bun pe Google.
Eventual cauta recomandari pe grupuri si forumuri de profil (car-sound/tuning auto). Daca mergi la competitii de sunet auto sau expozitii de tuning, gasesti chiar reprezentanti ai firmelor ce fac sisteme audio, cu masini de expozitie/reclama pe care poti vedea de ce sunt in stare. Discuti cu ei la fata locului.