| Victoria a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi melodia "Mas alla"(a Gaviotei si a lui Paco din telenovela "Destine furate"-Acorralada)? E foarte frumoasa. De 2 ani o tot caut, dar fara succes.

8 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Acest cântec te interesează?
http://www.trilulilu.ro/Nadyusha/a7178c41f85962

| D-Anna a răspuns:

Nu sti cine canta sau cateva versuri? esti sigura ca se numeste mas alla?

| Victoria explică:

Nu o caut pe aceasta, Pepe, dar multumesc oricum pentru link!

| bigdady a răspuns:

Si eu am cautat-o dar nu stiu cine o canta, aici ai toata telenovela
http://forums.cjb.net/novelaanime-about8148.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti downloada programu `Ares` si il scoti de pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e mai frumoasa acorralada sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut! stii macar cine o canta?

| mimi_4822 a răspuns:

Salut.ma numesc medeea! din cate stiu eu toate melodiile le aflii pe net! mult suscces la cautare!