| scumpica_7409 a întrebat:

Stie vreunul dintre voi unde mananca jonas brothers? Sau unde locuiesc? Sau unde sunt acum? Plzz raspundeti-mi

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

1.Mănâncă ciocolată din toaletă.
2.În toaletă.
3.În WC.
Din cele spuse mai sus am demonstrat cu Jonas Broters sunt niște căcați.

| zelda a răspuns:

Ce ma?laughing unde sunt acum?rolling on the floor) doamne fetita cretina esti.ma mir cum n-ai intrebat ce mananca dar ma astept de la astea ca tineoh go on si ce mi se pare mai iesit din comun e ca nu ai intrebat de justin biebersmug. Tembela intrebare pe bune. Du-te si mai culca-te o data si trezeste-te iar poate se intampla cevalaughing apropo presupun ca daca pui astfel de intrebari, esti si fan justin bieberlaughing vezi ca vine in Romania si se stabileste aicismug glumeamlaughing in legaura cu brothers astia, de ce ai intrebat unde sunt acum?laughing cu ce te ajuta? te teleportezi? marfa fatarolling on the floor. du-te tare:*

| zelda a răspuns:

Dai stupid a? oh go on

| OneMoreChance a răspuns:

Get lost rolling on the floor Du-te frate la hanna banana si lasa-ne in durerile noastre cu jonas brothersii tai rolling on the floor Sunt la mine, tocmai acum mancam niste slaninuta cu soric si locuiesc in constanta, fii atenta scrie pe google : Jocuri Barbie Gratis, si pleaca de pe site pentru totdeauna!

| ladyPEARL a răspuns:

Da stiu eu sunt la mine acasa, mananca chiar acum inbucataria mea si locuiesc in tg-jiu.ce fel de intrebare e si asta? auzi unde locuiesc jonas brothers sh unde mananca?! bai fetit-o u chiar esti proasta? nu ne mai obosi pe noi cu tot felul de intrebari stupide si vezit-i de papusile tale barbie!