| NoNamee a întrebat:

Stieee cineva cum se numeste melodia de la 9:15? http://nexttopmodel.a1.ro/video/Prezentare-de-moda-intr- un-lift-113.html Dau Fundaloi si la restul votuloiiiiiiii.

Răspuns Câştigător
| Cezaraa a răspuns:

Great instrumental soundtrack - urvashi. nu este chiar numele adevarat al melodiei. Www.youtube.com/watch?v=BCNO9uWDrzw dar daca vrei sa o asculti pe toata mai merge dar daca vreio sa o descarci de undeva nu cred ca va merge :D

2 răspunsuri:
| Cezaraa a răspuns:

straight face De ce @NoNamee mi-ai dat mie funda? Ryzz a raspuns inaintea mea. oricum nu m-am luat dupa el dar trebuie sa-i dai lui funda nu inteleg de ce mi-ai dat mie straight face nu este corect cum ai procedat dar asta e