| Winnie_5855 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia cu "Baby, Baby youuuu (sau uuuu nu stiu sigur)?

Multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Se numeste "Baby" si este melodia lui JB (Justin Bieber). Zice:
"baby, baby, baby nooo
baby, baby, baby oooh".

Video-ul cu melodia este cel mai vizualizat in istoria YouTube-ului, cu peste 700 de milioane de vizualizari.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kffacxfA7G4

| copilfardeminte40127 a răspuns:

Incearca Madcon-Begging

| Dexaa a răspuns:

S-ar putea să fie Justin Bieber - baby.

| DarkBlood32 a răspuns:

JB? rolling on the floor

| Clauvdgg a răspuns:

Rihanna - Rehab?
Sunt o gramada de melodii cu versurile alea... nu ne putem da seama straight face

| DianaDizzy a răspuns:

Justin Bieber - baby.

| Winnie_5855 explică:

Am uitat sa spun ca nu este melodia lui jb...