| paula29 a întrebat:

Stiti cumva daca o sa vina in Romania: Avril Lavigne, Justin Bieber, Adam Lambert sau Miley Cyrus:/?:/

13 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu foarte curand pentru ca Romania nu are resursele economice pentru a-i plati pe unul dintre cei mentionati de tine.

| Ioanantonia a răspuns:

Miley vine in 2011 (trewbuia sa vina Lady Gaga, dar cere mai multi bani)Avril nu vine, Justin Vine pe la sfarsitul lui 2011 iar adam nu stiu

| PunkLollipop98 a răspuns:

Miley Cyrus si JB s-ar putea sa vina anul asta la Bucuresti.La vara sau la primavara.Nu STIU EXACT.

| ღdiaღ a răspuns:

Justin Bieber vine dar nu se stie exact(vine pentru a vizita copiii nevoiasi si fara parinti)face si el o fapta buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Youknowimright a răspuns:

Avril Lavigne in niciun caz, Justin Biber poate doar la 50 de ani, Adam Lambert posibil dar nu cred, si Miley Cyrus parca zicea ceva ca s-ar putea sa vina da nu stiu sigur:d

| Memories a răspuns:

Cand o sa faca 50 si ceva de ani, la fel ca Madonnnalaughing

| MissJupiter a răspuns:

Miley crede ca va veni dar nici ea nu stie sigur daca vrei iti dau id-ul ei sa o intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut la stiri ca pe lista de asteptare a concertelor e miley cyrus deci.ar fi tare.:X
si...noi nici macar nu avem spatii unde sa organizam cocerte si bani.nici atat.si cine stie ce cred ei despre locul asta...
si dac ar veni adam...doamne ar fi minunat:X:X

| Miley a răspuns:

Am auzit ca Meily Cyrus o sa vina la Bucuresti.

| andreyxmen a răspuns:

O sa vina...
cand o zbura porcu

| andreea22andreea a răspuns:

Nu stiu sigur dar stiu de vreunul din ei dar stiu ca Selena Gomez este in europa acum si peste 2 saptamani vine in Romania

| Amira_7243 a răspuns:

Justin Biber va veni in decembrie iar MILEY in septembrie, data n-o stiu... iar Avril Lavigne nu stiu...cand vine!