| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca tokio hotel va veni in romania in 2010?

5 răspunsuri:
| BaddieBae a răspuns:

Urmaresc activitatea lor pe forumurile oficiale si momentat nu prea au planuri de venit pe la noi.
Poate, poate da Domnul si ne fac o surpriza la anul.

| Kerli a răspuns:

Corect e "Tokio Hotel vor veni" nu "Tokio Hotel va veni"

| ancutsa410 a răspuns:

Inca nu si-au facut planuri sa treaca si prin Romania

| alissu a răspuns:

Nu cred ca vor veni in Romania cel putin anul acesta.Am auzit ca vor veni in 2011 mai exact pe 28 octombrie

| THChristina89TH a răspuns:

Nu va veni pentru ca Bill si cu Tom nu de mult au fost la TRL on the road unde au declarat ca vor lua din pacate o pauza deci nu mai concerteaza in 2010 sigur vor merge la emisiuni dar nu vor concerta te sfatuiesc daca vrei sa cumperi CD-ul "HUMANOID CITY LIVE" acolo ai toate cantecele pe care le-a cantat la cel mai frumos concert al lui in Milano eu il am este chiar superb vei vedealaughing)