| SuntFata a întrebat:

Stiti melodia de la reclama cu kinder bueno cand vine un vampir dupa kinder si o saruta pe fata aia, nu? vreau si eu partea cand zice So won't you give it up coz u don't understand... vreau sa mi-a pun ton de apel.ma puteti ajuta? funda cea mai mare

Răspuns Câştigător
| danaalexandra00 a răspuns:

Daca vrei ton de apel intra pe zedge.net si poti sa.ti faci tu tonul de apel. daca nu te descurci iti explic eu cum se face.bafta!

4 răspunsuri:
| arinali80 a răspuns:

Selah Sue - This World

| SuntFata explică:

Stiu care e mel eu intrebam daca puteti sa mi-a dati ca ton de apel

| pinkqueen98 a răspuns:

Bunalove struck...eu vreau toata melodia:-s