| LadyZuza a întrebat:

Stiti reclama de la orange care se refera la abonamentul : DELFIN? In reclama apare o femeie intr-o masina si un barbat care are doi copii in masina! Stiti cum se numeste melodia? e extraordinara! primul raspuns corect are fundita! thanx guys

Răspuns Câştigător
| iulia276 a răspuns:

Buna zuzulinabig grin.pff si cat am cautat-olaughing nu stiam sigur care e reclamahappyin orice caz ma bucur ca ai gasit-o. pupic

5 răspunsuri:
| iulia276 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/ThatIsNotMyName/4d44917e18ed4e
oare e asta?
Pearl and The Puppets- Make me smile
sau asta?

Ingrid Michaelson - Everybody
sau asta?

pupic

| LadyZuza explică:

Nu e niciuna iuli! dar am gasit-o mersi oricum!

| LadyZuza explică:

Siri Svegler - Their Wine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste? si eu o caut disperata. mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Zuza, m-ai facut fericita cu melodia asta super! Stii cat am cautat-o? O iubesc! Pupici, Michelle