| lilstar a întrebat:

Stiu ca a aparut si in magazine noul album al lui Lil Wayne- I am not a human being. Dar a aparut si la noi? nu gasesc sa fac comanda online pe net de albumcrying vreau albumulsad stie cineva daca a aparut in rom si unde il gasesc?:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanii sunt marginalizati. Obisnuieste-te cu asta. Bless the fall au concert in toata lumea numai prin Romania nu vin, n-au fost invitati sau nu vor sa vina? Ambelehappy