| Catalin180900 a întrebat:

Stiu o piesaa cu linia melodica de genu : Sha, sha, sha, la la la la, la, la, l.ai, stiu ca suna cam ciudat, dar chiar vreau sa stiu, vreau sa stiu numele piesei, stiu ca in ea canta un baiat. Si piesa este in limba straina.

8 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Marcel Pavel-Sha La Lawinking sigur este asta.Eu o stiu de cand a aparut este superba.

| AjLee a răspuns:

Vengaboys-Shalala

| Catalin180900 explică:

Nu, este in limba engleza ce caut eu, nu are cum asta, faza cu shala la aia, a fost exemplu, zice cv in piesa la, sau mine, dar stiu ca e in engleza, cred ca pronunta "mine", mersi de raspuns, dar nu prea m-a ajutat...

| Catalin180900 explică:

Nu cred ca e, sunt sigur... este mai mult dance, house si putin dubstep...

| IoNyShimotukushichi a răspuns (pentru Catalin180900):

Nu este melodia pe care ti-am dat-o eu?

| IoNyShimotukushichi a răspuns (pentru Catalin180900):

Daca nu poate este una de aici:
Vengaboys - Shalala Lala
Thin Lizzy - Sha La La
Al Green - Sha La La
Skoop On Somebody -- Sha La La
The Wynners - Sha La La La

| Mikykrn a răspuns:

Salut! Ai aflat cum se numeste melodia? Multumesc