| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cintaret, stiti cumva cum as putea face sa fiu invitat la concerte festivaluri etc? mail ian.ceban.33@mail.ru astept pa succes

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Da-ne si un link sa auzim cum canti, altfel cum vrei sa iti dam contracte, asa, pe neauzite?

4 răspunsuri:
| pypa007 a răspuns:

Du-te si u unde se vinde bilete la concerte The Lord of the Rings The Lord of the Rings

| thizizme a răspuns:

E nevoie de talent (nu neaparat totusi) si de o melodie cu care sa lovesti puternic si care sa capete putina atentie din partea radiourilor si televiziunilor daca vorbim de ceva comercial.
Daca vorbim de ceva "non-comercial" e nevoie tot de ceva care sa loveasca, dar in alt sens, si sa capete atentie pe site-uri de specilitate.
In ambele cazuri colaborarea cu un artist cunoscut te poate scoate din anonimat.
SFAT: schimba adresa aia de e-mail, mie nu-mi inspira incredere.

| SkinHead a răspuns:

Tre sa fi bun!

| Trotinetus a răspuns:

Promovare, munca, scrisori, telefoane, un pic de agitatie, participa la evenimente si ia legatura cu organizatorii in loc sa scrii intrebari absurde pe un site...