| DeMentaa a întrebat:

Sunt in criza de muzica. Ziceti-mi melodi in genul rock (avril lavigne-girlfirend)tehno(pink fun house)nu stiu dfaka este sigur tehno eletro si punk(avril lavigne skater boy)plz

5 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Avril Lavigne- Innocence, Avril Lavigne- My Happy Ending, Evanescence- Bring me to life, Evanescence- My Immortal, Avril Lavigne - Get Over It, Avril Lavigne- Why etc.

| elizasedai a răspuns:

Ai incercat sa asculti nickelback? sau chiar system of a down? e la fel ca avril lavigne happy

| anuska a răspuns:

incearca paramore - decodehappy

| Lola_5953 a răspuns:

Demi lovato -here we go again
demi lovato - did you forget
miley cyrus -7 thing
avril lavigne - the best damn thing
selena gomez -falling down

| AndraAndrutza a răspuns:

Incearce lilly allen-smile