| Canndii a întrebat:

Sunt la moda manelele combinate cu muzica pop? Gen Ruby si Salam.
Si de când e Cat Music casa de discuri pentru manele? Nu se ocupa NEK MUSIC de asta? rolling on the floor)
Zic și eu... că nu ne plac manelele, dar ne rupem pe noua melodie a lui Ruby cu Salamwinking

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Prefer o muzica pop decat o salata.
Cat Music orice client este binevenit nu?

| Canndii explică (pentru aditimus):

Hmmm, da, in ultima lună am văzut câțiva maneliști pe Cat Music și m-a surprins, fiind ceva nou, asta-i tot.

| aditimus a răspuns (pentru Canndii):

Trebuie si Cat sa supravietuiasca, au studio mare si multi vor sa inregistreze in perioada asta.

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Orice **** e la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"De cand e Cat Music casa de discuri pentru manele?". Hehe, in anii 2000 Cat Music i-a lansat pe Nashu, Minodora la Maxim, Gasha, Romeo Fantastick, Bairam, Catalin Arabu'...

https://www.youtube.com/results?search_query=cat+music+gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stiti cand Paula Seling a cantat cu Florin Salam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi deja multe dintre melodiile cântate de cântăreții pop sună a manele.