| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un DJ in devenire si problema e ca nu stiu ce nume de scena sa am.....am avut un timp la cateva mixuri numele "Stefanblue" dar mi se pare ciudat, asa ca va rog sa imi dati niste idei...cel mai misto nume primeste funda laughingwinking

PS. Ma cheama Ursu Stefan Vladut...

Răspuns Câştigător
| Zeppa03 a răspuns:

Dj Stillbear laughing sau Dj Stevie

5 răspunsuri:
| PerfectLife a răspuns:

Dj Stef, Dj Keps, Dj Reeps, Dj Rave, Dj Steffani...stiu ca nu sunt prea stralucite, dar alte idei nu am big grin.

| KentNanotek a răspuns:

Dj Steph, Dj MusS CluBB, Dj Bear, Dj SHteffan, Dj VladuTZu', Dj U.S.V, sau nu stiu astea mi-au venit pe moment!
In fine Bafta!

| adrybubuok a răspuns:

DJ URSU
DJ Stefix
acestea mi-au venit in minte in momentul acesta

| clawdiw99 a răspuns:

Dj sT3fUnNN,Dj WWWLaD, Dj BeaR