| JimmyThePunk a întrebat:

Sunt vocalist si caut o trupa rock in sibiu... ma ajutati?

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Pff.si eu sunt vocalista si nu gasesc trupa.scuze ca nu te-am ajutat

| hax0r a răspuns:

Incearca forumuri de muzica. singura formatie care e activa pe TPU printr-o prezenta de 80% e asta.
http://www.mopo.ca/uploaded_images/syndrome-of-a-down-701372.jpg

| saddestnibbaofemall a răspuns:

Salut, eu caut 1 vocalist pentru 2 trupe daca te mai intereseaza, prima trupa e in stil fara zahar, a 2 a e in stil slipknot, daca te intereseaza, vb noi pe privat sau iti dau eu nr meu de tel