| TheCoon a întrebat:

The Beatles, Led Zeppelin sau Pink Floyd? De ce?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Păi fac parte dintre cei ce au format rock'ul adevărat.Adevărat zic.Nu toți emolăii din ziua de azi.
Tu crezi că aș alege pe vreunul? Ori niciunul, ori toți.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pink Floyd, nu poti zice ca nu sunt mai buni decat Led Zeppelin.

| FucktheSystem a răspuns:

Și dacă nu pot să aleg?
Până la urmă sunt formațiile cu care am crescut, nu pot să zic că-mi place una mai mult ca alta.

| TheDarkEmpire a răspuns:

Led Zeppelin - nu am nevoie de argumente!

| blueangel99 a răspuns:

Led Zeppelin.
De ce?
Pentru că îmi place mai mult decât Beatles sau Pink. Fără alte discuţii.
Şi, dacă vrei, îţi las şi o melodie de Led Zeppelin:
Led Zeppelin – Stairway to haven

Pa, pa!

| Lauragd a răspuns:

E greu sa faci o alegere dar cred ca Led Zeppelin pentru melodia preferatatongue (Stairway to heaven)