| Starlight510 a întrebat:

Știe cineva ce versuri se ascund, de fapt, în spatele părții de instrumental din piesa "Antiexemplu" de Carla's Dreams? Dar cele din piesa "Până la sânge" (după partea aceea cu "Schubert")?

7 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

laughing sa ma saruti dulce dulce pana la sange! sau sa ma respingi grav! atat de dur! cu urlet cu urlet! iarta-ma ca sa te iert uita-ma! iarta-ma ca sa te iert uita-ma! dar cand nu iert! nu pariez!

| Andralmao a răspuns:

Asteapta putin

| Andralmao a răspuns:

Schubert n.ar putea descrie
Nici in major, nici in minor
Ce mi.ai facut tu mie
In Do, in Mi, In Re, In Fa
Si, in concluzie
Furtul de emotii, nu.i hotie

| Starlight510 explică (pentru Andralmao):

Ma refeream la cele de dupa partea asta...se aud niste versuri in rusa sau franceza pe negativ...

| Starlight510 explică (pentru Andralmao):

Ma refeream la cele de dupa partea asta... Daca asculti atent, se aud pe fundal niste versuri in rusa sau franceza...

| Kesk a răspuns (pentru Starlight510):

Salut, și eu caut ce înseamnă partea de dupa "nu-i hoție". Dar știu că nu este franceza, pentru că eu sunt franțuzoiacă și sunt sigură așa nu e franceză. Deci probabil este Rusă...ar trebui să întrebi un rusofon...

| Jeberean_Cosmin_1990 a răspuns:

Salut! Ai aflat cumva raspuns la intrebare? Si eu caut de cateva zole. Multumesc!