| AhKee a întrebat:

Știe cineva de unde aș putea să comand noul album B2ST „Fiction and fact"? Dau fundă happy

Răspuns Câştigător
| Jandi a răspuns:

Poti incerca pe YesAsia.com
Acolo poti gasi albume, postere etc...cred ca e un pic complicat dar te vei descurca.Succes happyapp si ma bucur ca iti place B2ST

4 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Http://www.yesasia.com/us/1024397509-0-0-0-en/info.html
http://shop.ebay.com/......tp?/i.html
Incearca aici. :))
Btw, sunt de acord cu @Shery. Preferatii mei sunt Yoseob si Kikwang. x)

| Shery a răspuns:

Si eu ii adooooor :d Fana yoseob si kikwang big grin

| Shery a răspuns:

Ma uitam la un moment dat la o emisiune... Si era o tipa care a asteptat o ora in fata salonului unde se aranjau BEAST ca sa il vada pe kikwang (tipa era miss korea, da nu mai stiu din ce an). Si il suna MC-ul pe kikwang si ii zice: avem aici o fana BEAST care a asteptat o ora in fata casei voastre... La care tipa:
-In primul rand nu era in fata casei, ci salonului. Si in al doilea rand, eu nu sunt fana BEAST, sunt fana lee ki kwang!
Asa si eu acum: eu nu sunt fana BEAST, eu sunt fana kikwang si yoseob laughing

| AhKee explică:

Mulțumesc, mi-ai fost de ajutor. ^^; Oh yaah, îi ador pe băieții ăștia.