| Floreenofficial a întrebat:

Toata lumea intreaba ce melodii va plac? straight face Eu va intreb ce melodii nu va plac.Asa ca scrieti sau postati linkuri cu melodiile pe care nu le suportati.

Răspuns Câştigător
| Aspargilius a răspuns:

Alexandra Stan-Lollipop.Nu o pot suporta, e jalnica, si pe deasupra e gretos si videoclipul, ll-am vazut pe Kisstv.

32 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Yolanda Be Cool & Dcup - We No Speak Americano

| Ioana1984 a răspuns:

Link-uri sunt multe dar sa-ti spun sincer melodiile care nu-mi plac sunt manelele, nu as asculta de nici o culoare.Fiecare cu ce-i place, nu?

| Bacemi a răspuns:

Florin Salam - Reggaeton : http://www.youtube.com/watch?v=YOA1vHAeQ58

Pune-ma sa ascult asta sau sa imi trag un glont in cap si aleg varianta a 2-a. Un sfat : Nu ascultati melodia. Daca nu o stiti aveti incredere in mine si nu indrazniti. Sau din putinii bani munciti veti cauta sa cumparati ( mai degraba inchiriati, e mai profitabil ca oricum il folositi o singura data ) un pistol.

| PaulB a răspuns:

Manelel nu-mi plac :-&..."Manelele nu e viata mea" laughing
In rest ascult orice fel de muzica

| NuAmHabar a răspuns:

Pai pentru ca nu imi plac nu ma prea uit cum se cheama, iar daca ar fi sa scriu m ar durea mana, ca sunt prea multe de scris.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu-mi plac melodiile dance(alea romanesti). Mie mi se par toate la fel straight face

| RoooneyThePuf a răspuns:

Rihanna-rude boy
Aia cu cristian d. -mamasita
manelele...laughing

| Anutza_9378 a răspuns:

Mossano-indianotech...deki o urasc...de fiecare data cand aud melodia schimb canalulaughing

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Muzica populara pur si simpluu nu o pot suporta sau altee mel

mamasita de christian d. pur sh simplu m-am saturat de ea peste tot numai asta auzi angry. sau unele melodii ale innei

| Cσσкiє a răspuns:

Nu-mi plac manelele. Nu le pot suporta, cântă oameni cu mai puţină cultură şi sună şi rău. Mă rog, fiecare cu ce-i place. happy

| DiDi a răspuns:

Pai iti spun in cateva cuvinte, si sincer. Nu-mi plac manelele, nu-mi place populara ( desigur, sa ascult in viata de zi cu zi ), si in special, nu-mi place ca o melodie sa fie repetata de 60 de ori pe zi, incep sa ma plictisesc si satur de ea. Cam atat, in rest iubesc enorm muzica si e o parte din viata mea. happy

| ZumZz a răspuns:

Urasc manelele! nu mai suport peste tot unde ma duc numai manele! x(

| AndutzaAndu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HMyhm9xST6E
Audiţie plăcută :D!
Nu mai spun ce melodie e ca să nu stric surpriza;)).

| Samy48 a răspuns:

Imi place aproape orece in afara de manele straight face

| crisS a răspuns:

Beyonce - Halo

| Cσσкiє a răspuns:

Bacemi, am ascultat melodia ta. Hai să las minciunile... De la primele 5 secunde era să cad de pe scaun, aşa că am închis.

| LuS[z] a răspuns:

Manelele...Nu suport manelariile big grin
Sunt ca un disc zgariat laughing

| ClaudiuN a răspuns:

Justin bieber.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Nu suport melodiile de dragoste sau triste, ma seaca alea. Sau manelele sunt naspa rau.

| Libelle a răspuns:

Pai:
-Yolanda Be Cool - We No Speak Americano
-justin bieber-baby
-black eyed peas-rock that body
-alexandra stan-lollipop
-rihanna-te amo
-elena gheorghe-disco romancing
-andreea balan-trippin
-mossano-zingharino si indianotech
mai sunt dar nu imi amintesc acum. dar stiu ca decat sa le ascult pe-astea...

| andrada_2128 a răspuns:

Nu-mi plac in primul raind manelele, si cam atat in rest imi place rokul

| Ancuta59 a răspuns:

Bine... Telephone, My love on you(anda adam)Lolipop si in love

| valeriaJB a răspuns:

Mie nu-mi place manele si cintece rusesti si populare, moldovenesti of course!

Răspuns utilizator avertizat
| pauladrian a răspuns:

In primul rand nu-mi plac manelele, asa ce ascult pe la radio...nu-mi place Stromae - Alors on danse si tot ce canta Rihanna.

| AndutzaAndu a răspuns:

Bacemi, ai fost tare cu melodia astalaughing. N-am rezistat s-o ascult până la sfârşit. Aia se numeşte manea-raggaetonlaughingrolling on the floor.

| LittleandLiars a răspuns:

Una cu Cristian D. -Mamasita

manelele...

Alexandra Stan-Lollipop

| purpleice a răspuns:

Nu-mi plac manelele si melodiile house sau de club care sunt din ce in ce mai numeroase pe zi ce trecelaughing la fel si artistii care le canta.nu-mi plac:andreea balan -tripping, elena gheorghe -disco romancing, inna-hot, amazing si toate melodiile ei si sunt mai multe dar nu mi le amintesc