| DanielMoldoveanu2k18 a întrebat:

TPU, dupa parerea voastra care e cel mai bun rapper din Romania. adica care are cel mai bun mesaj?

Răspuns Câştigător
| musiiic a răspuns:

Bla, bla, bla, cel mai bun, bla, bla, bla.
Din punctul meu de vedere, nu ai cum să faci un asemenea 'clasament', ca să zic aşa.
Sunt foarte mulţi necomerciali. Sunt foarte mulţi care nici măcar nu sunt cunoscuţi, dar piesele lor 'sparg gura târgului', crede-mă.

6 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Eu îl apreciez cel mai mult pe Cedry2k, pentru sinceritate și pentru faptul că își spune clar părerile, fără să se teamă ca va fi judecat. E un tip genial, oricum. happy

| DanielMoldoveanu2k18 explică (pentru Kesariona):

Sa stii ca ai mare dreptate happy cedry2k e un adevarat zeu al rep-ului big grin

| Pinka18 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=xAd0G4C50Jw acesta este cel mai bun mesaj ( parere mea)

| HeroTac a răspuns:

DUB FX(rapper)+HIKAKIN (beatboxer)...;)
http://www.youtube.com/watch?v=Z4V857N1oWs

Funda?