| Eminem1703 a întrebat:

Treaba sta cam asa, vreau sa gasesc o melodie. O stiam de acu vreo 3-5 ani, e melodie rock, era bestiala. Doar ca nu mai stiu nici macar 2 versuri din ea, stiu doar la ceea ce se referea sau ceva asemanator.

Deci, versurile spuneau ceva de genul asta: --sa nu iti pese de ziua de maine sa bagi alchol in tine, tutun...--.

Pun pariu ca nu o sa ma poata ajuta nimeni si asta din lipsa de informatii.
Deci, chiar nu stie nimeni o melodie rock care se refera la ceea ce am zis mai sus?
Si apropo instrumentalul era bestialbig grin...

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Eu chiar habar n-am, nici măcar artistul nu ţi-l aminteşti sau formaţia, nu cred că va puta cineva să te ajute dacă nu dai mai multe informaţii!

| Harumiiii a răspuns:

Sweet mother of metal :-x ..Cred ca ar putea fi AC/DC- Have a drink on me. That song is epic. Totusi nu-s 100% sigura ca am nimerit-o :)) dar din ce ai zis tu cam asta e sau cel putin asa sper.
http://www.youtube.com/watch?v=e7v0V58V3Uw

| Eminem1703 explică:

Nu pot da mai multe informatii... Si Harumiiii nu e melodia ce o vroiam printre cele 2 zise de tine, dar totusi imi plac.
Si vreau sa zic ca melodia nu cred ca era cantata de o trupa celebra cum ar fi AC/DC... Sau cel putin asa cred.