| anonim6_4936 a întrebat:

Trupa Skillet canta muzica crestina? religioasa.rock crestin. funda

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Da.Canta: Rock
Christian rock/metal
alternative rock
hard rock,
symphonic metal,
grunge

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu e muzica religioasa,ca asa i-ar asculta Becali in Rolls laughing

Canta christian rock, un gen mai special, mai...linistit cu teme cum ar fi:iubirea,salvarea,renasterea, viata, iertarea si altele.Pentru asta asculta mai multe melodii de la ei,cum ar fi Belive,Forgiven,Hero,Yours To Hold, Savior, Rebirthing s.a.m.d

| LastChance a răspuns:

Da, cânta gay rock!

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Canta fain ba ratatilor care ziceti ca sunt gay. idioti cu nume ce sunteti

| apples a răspuns:

Christian rock, gay rock, sissy rock, cum vrei sa ii spui... LastChance does not approve of this princess rock, mind you.

| XXXMony a răspuns:

Da da gay rock