| Ecea a întrebat:

Trupe de Hard Rock cu Growl voice? gen Draconian.

Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Si eu caut... poate lethian dreams sau nox aurea, daca stii altele sa imi dai un mesaj

| Ecea explică (pentru Narcis2007):

Incearca Draconian

| theAlex a răspuns:

Ms la fel laughing

| All3x4You a răspuns:

Salut! Daca vrei ceva gen Draconian asculta Evadne (piese favorite: Evadne - No Place For Hope/Evadne - One Last Dress For One Last Journey, au multe piese superbe), Uaral (este o trupa superba de Doom Metal... piese fav: Uaral - Depression, Uaral - Lamentos si cea mai trista piesa este Uaral - Sound of Pain), When Nothing Remains (piese fav : When Nothing Remains - A ravens Tale)... Stiu si alte trupehappy de genu. Ma pasioneaza mult stilul "growl" si metalu. Sper ca te-am atins intr-un fel sau altul cu ce ti-am dat sa asculti. Daca vrei sa mai vorbim despre muzica lasa-mi un mesaj cu numele tau de skype/mess. Mult succes!

| Resh47 a răspuns:

Bring me the horizon, suicide silence, chealsea grin, cannibal corpse, napalm death, heaven shall burn, etc.