auran
| auran a întrebat:

Tuturor celor care se regasesc in astfel de muzica...http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai auran, se potriveste la fix. mai ales ca pe mine toata lumea ma alinta cu Lily.si pe vremea cand a aparut melodia avem niste picioare la fel de lascive ca cele din clip laughing

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ritmuri pentru intimitate, relaxare, alaturi de omul drag.

| Flav a răspuns:

Am avut si eu post cu melodia asta :
http://www.TPU.ro/......a-feature/
E superba intr-adevar;))

| Flav a răspuns:

Uuuu...thanks...ma faci sa ma inrosesc blushing. poate o sa dansam odata pe melodia asta blushing

auran
| auran explică:

Draga Lily ma bucur ca am reusit sa-ti trezesc amintiri... sper ca placute...

auran
| auran explică:

Asa este Flav...bravo tie si merci...

| sfo a răspuns:

Da, asa-i ma regasesc...primele mele acorduri de chitara invatate, au fost tocmai dupa melodia asta... n-am cum s-o uit...suna destul d interesant peace sign

| viki a răspuns:

Chiar imi place melodia, cu toate ca eu nu ascult genul asta de muzica.love struck

| selef a răspuns:

Clasica deja.

| 4LeafCloves a răspuns:

E frumoasa... romantica.

| amOre) a răspuns:

Superba...=o)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate intr-o alta viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O melodie..., minunata!