| Diana7383 a întrebat:

Uitati`va cum canta fata asta! Geniala! http://www.youtube.com/watch?v=XR_kqfhMJkE

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Are voce si promite. Sper sa-si gaseasca pe cineva sa o lanseze si sa se ocupe de cariera ei ca merita!

9 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Canta frumos... dar intrebarea unde e?

| Raiden a răspuns:

Este!

| mistikk a răspuns:

Da superba si noi romanii avem multe talente pacat ca nu stim cum sa le aratam si ca nimeni nu este interesat sa le descopere si sora mea canta foarte bine dar...traim in Romania si stiti voi asta ne ocupa tot timpul!

| BubuLina999 a răspuns:

Ce frumos canta ...chiar e ft talentata. mi.as dori si eu sa pot canta asa.

| Akid a răspuns:

:o

omg

tare rau

vocea aia e superba

| andreea_9470 a răspuns:

Wow:X... o voce absolut extraordinara:X... fara cuvinte serios

si este supera fata.

chiar are talent si are cu ce mandri. le face pe toate cantaretele din Romaniahappy

| Nuia a răspuns:

Danseaza bine, arata bine, am vazut in alte clipuri ca stie sa cante si la pianbig grin ar trebi sa gaseasca un managerbig grin fundita pls

| Beibyyyyy :-x a răspuns:

Si frumoasa si talentata love struck
Chiar seama vocea ei cu a lui Nicolelove struck

| cioca99 a răspuns:

Da canta foarte bine.are voce si canta si o melodie foarte frumoasa.