| Oanny a întrebat:

Ultima intrebare pe ziua de azi: Deci de data asta eu caut o melodie.Deci nici un vers nu mai stiu.Deci,canta doi barbati si au niste voci foarte faine.Sunt italieni iti poti da seama dupa accent iar melodia era cantata in italiana si am impresia ca si in engleza. Dar nu mai stiu sigur.Videoclipul era cam asa:erau cei doi barbati si cantau la microfon si fundalul era verde.Nu mai tin minte.Anul trecut in vacanta de vara am auzit-o si cred ca era cunoscuta. Oricum melodia era fain. Daca nu prea stiti vreo melodie cu aceswt videoclip scrieti-mi toate melodiile cantate de 2 barbati in italiana.Deci sunt disperatasad plz, dau fundahappy

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sN62PAKoBfE&has_verified=1
Macarena - Los del Rio este singura care o stiu dupa indicatiile tale