| dorin1995 a întrebat:

Un program cu care pot seta tot sunetu chiar daca volumul e maxim sa ii pot da bass necesar. nu doar din mixer. vreau un program profesional nu gen aim winamp virtual dj etc.

Răspuns Câştigător
| SmokeDeejay a răspuns:

Cu fl studio poți face și audacity. Uită-te la un tutorial pe Youtube cu cele 2 sa ai idee.

2 răspunsuri:
| SmokeDeejay a răspuns:

Poţi folosi Fl Studio, Ableton sau mai era un software mai micuţ Audacity.

| dorin1995 explică (pentru SmokeDeejay):

Deci sa fie player pnm sa pot regla inaltele bass medii joase hall-urile etc.