| BrokenArrow a întrebat:

Una bucata specimen frustrat:
http://www.youtube.com/watch?v=oaJ3WgzAklM
Cineva ar trebui sa-l sugrume cu soseta maro a bunicii.
Lasand gluma la o parte, mintea mea nu poate concepe cum poate exista un om atat de cretin. E peste capacitatile mele de intelegere.

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ăsta e genul de om care nu știe să scrie corect băga-mi-aș, analfabeții nu au dreptul la replică, deci ca o deducție logică, orice zice el este echivalent cu 0.

| Wehrmacht a răspuns (pentru FucktheSystem):

Mai exista si posibilitatea sa fie atat de idiot incat sa fie violent pe strada cu unu' mai slab.Asta e genu' de manelist care merita batut, vindecat, scufundat in acid si lasat sa moara acolo.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Wehrmacht):

Eu propun torturi chinezești, asta e o moarte prea ușoară. Am dat și eu de tot felul de specimene d-astea, noroc că fiind gagică nu au așa o mare plăcere să sară la bătaie, dar în caz de orice evebtualitate nu strică să ai un spray paralizant la tine dacă ești conștient că n-ai forță fizică să te aperi, că all in all trăim în România, și ieșitul pe stradă e sport extrem. Să nu mai zic că noaptea dau de toți dubioșii și mereu tot mie îmi ia poliția datele, că na, am față de pericol public.

| RockNbeer a răspuns:

Cred ca a avut vreo experienta neplacuta cu unu/una care avea aspect de rocker,iar acum incearca sa se "razbune"
Cum a spus si el, are "boala", si din cate se pare, se manifesta foarte urat, cred ca-i in ultima faza.