| AvalohAlyn a întrebat:

Una dintre cele mai frumoase melodii de dragoste, e veche dar SUPERBA:

http://www.youtube.com/watch?v=ibdKD_zmSrE

La ce va duce gandul,sincer cand ascultati melodia asta? Mie la prima fata placuta de mine dar care nu ma baga in seama,nu a fost sentimentul reciproc,Roxana, colega mea din generala.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Acum nu-mi place, dar si eu o ascultam cand eram mai mica.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Hmm,cand eram mica imi placea, dar acum ca am crestut si gusturile mele muzicale s-au schimbat, pot spune ca nu prea imi place.Dar, imi aduce aminte de copilarie, si de portocale.laughing

| FastAndFurious a răspuns:

Sincer? La Simona Nae. Imi place mult de ea. E foarte feminina si delicata.

| Aneke a răspuns:

Cand o aud mi se face pofta de portocale.

| AnneMarye001 a răspuns:

O melodie romantica si foarte frumoasa la vremea ei, si acum e frumoasa dar nimeni nu prea mai stie de aceasta melodie, melodiile vechi sunt frumoase dar nu mai sunt asa apreciate.Pacat