FlorinGrozea
| FlorinGrozea a întrebat:

Unde asculți muzică pe internet? Care sunt siteurile tale preferate?

Răspuns Câştigător
| cioco1tweety a răspuns:

Nu ma prea omor cu ascultatul melodiilor pe internet, dar atunci cand fac asta de obicei pe www.eok.ro sau youtube
Dar tu?

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu ascult muzica pe internet, deci nu am nici site-uri preferate.
Ascult Cd-uri, sunt mult mai practice pentru mine deoarece sofez mult.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.youtube.com

Ascult muzica si vad si videoclipul.Este super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trilulilu.ro si eok.ro...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube si trilu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You tube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.deezer.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube love struckbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult pe youtube, trilulilu si fisierulmeu.ro
Cel mai fain este youtube, pentru ca este simplu de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei ascult pe you tube deoarece imi si arata clip-urile. Dar si pe trilulilu.De preferat you tube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tagoo.ru cel mai bun loc de pe pamanat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe youtube sau poti incerca la radoi pe net.

| lille a răspuns:

Intru pe cool-tv.net si gasesc acolo toate radiourile posibile. Daca vreau sa ascult in mod special o melodie, youtube nu ma dezamageste niciodata.