FlorinGrozea
| FlorinGrozea a întrebat:

Unde asculți muzică pe internet? Care sunt siteurile tale preferate?

Răspuns Câştigător
| cioco1tweety a răspuns:

Nu ma prea omor cu ascultatul melodiilor pe internet, dar atunci cand fac asta de obicei pe www.eok.ro sau youtube
Dar tu?

42 răspunsuri:
| leonet09 a răspuns:

Ascult muzica pe youtube

mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc tuturor care au raspuns la aceasta intrebare, pentru ca asa am aflat si eu mai multe posibilitati de a asculta muzica si da a o inregistra si bine inteles ca aceste multumiri se adreseaza si lui Florin Grozea care a pus aceasta intrebare. Eu am ascultat muzica doar pe youtube pana in prezent si-mi place acest site, dar de acum in colo voi folosi si celelalte site-uri pe care le-am aflat din raspunsurilor userilor. Ganduri bune pentru toti si multa sanatate.

| Encore a răspuns:

Youtube.com

| julliano a răspuns:

@shery Eu stiu ce zici tu de QuickList, dar poti sa il pui si in mama lu bara de browser, ca tot resursele alea ti le ia, ca si cand ai viziona si clipul si nu stiu cate altceva mai poti face cand ti-e procesorul catre 100%, no intelegi tu scumpa? big grin

| conflict a răspuns:

Nu ascult muzica pe internet, iar ca site favorit :www.Neogen.ro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei ascult pe you tube deoarece imi si arata clip-urile. Dar si pe trilulilu.De preferat you tube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tagoo.ru cel mai bun loc de pe pamanat

| lille a răspuns:

Intru pe cool-tv.net si gasesc acolo toate radiourile posibile. Daca vreau sa ascult in mod special o melodie, youtube nu ma dezamageste niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe youtube sau poti incerca la radoi pe net.

FlorinGrozea
| FlorinGrozea explică:

Eu am descoperit de curând SoundCloud - muzică la calitate de CD, de ascultat și descărcat. Vezi www.soundcloud.com/floringrozea

| Crucified a răspuns:

YouTube.