| sokey a întrebat:

Unde imi pot demonstra si eu talentul? Am talent destul de bun in RAP cant la fel de repede ca Kepa. Eu spun ca as avea o sansa sa ajung cineva. Romanii au talent nu am incercat, la anul poate am sa incerc dar... nu cred ca parintii m-ar lasa, ei nu cred ca stiu de talentul asta al meu, nici nu le-am spus. Odata le-am spus ca ma duc la Romanii au Talent dar au inceput sa rada. Si de atunci nu am mai zis nimic.

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Poti incepe prin a face mixtape-uri si sa le pui pe yt,sa pui linkurile cu piesele tale pe retele de socializare,site-uri etc
concursuri de freestyle,asta daca esti bun la freestyle desi cam asta e baza la inceput
concursuri gen x factor, romanii au talent, chiar daca nu mergi mai departe in concurs tu iti faci reclama si daca esti bun lumea te va placea
stiu bine ce zic si eu fac rap, doar ca eu acum incerc sa pun pe picioare proiectul, urmand sa-l lansez pana in vara.

2 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

Ca sa iti demonstezi talentul te poti duce la X Factor.

| anaa5 a răspuns:

Daca chiar crezi ca esti talentat. filmeaza-te si baga filmuletul pe youtube. da-le prietenior tai linkul. apoi il poti distribuii pe facebook. iti poti ceaa chiar si o pagina (ca artist) sa bagi filmulete cu tine cantand rap! rogi prietenii sa te ajute cu aprecieri pentru aceea pagina! poti reusii daca vrei! funda?